Ne veltui sakoma „laikas tiesiog skrieja“ ir svarbios gyvenimo akimirkos tampa pamirštos. 

 

Kad taip neatsitiktų ir galėtumėte grįžti į Jums brangius prisiminimus, kviečiu į fotosesijas. Tokias, kuriose bus smagu būti kartu, kuriose bus daug šypsenų, juoko, žaidimų ir lakstymo basomis per pievas.

Šeimos fotosesija fotografas šeima kudikis vaikas

Galerija

Patiko darbai?


Prieš vykstant į fotosesiją, noriu su Jumis susipažinti ir išklausyti idėjas, nes tokiu būdu užfiksuosiu pačius geriausius prisiminimus.

Šeimos fotosesija fotografas šeima vaikas
Vasario 10, 2024

Labai džiaugiamės fotosesija ir fotografe. Fotosesija praėjo puikiai, buvo malonu tiek mums, tiek vaikučiams. Nuotraukos šiltos ir įspūdingos. Rekomenduoju, nes gera aura jautėsi tiek fotosesijos metu, tiek nuotraukose.

Gintarė, Emilija, Elvina ir Simonas
Šeimos fotosesija fotografas šeima vaikas ruduo
Spalio 29, 2023

Kaip džiaugiuosi, kad pagaliau prisiruošiau suorganizuoti šeimos fotosesiją. Tą gražų ir spalvingą sekmadienį nuostabiai praleidome laiką. Ačiū labai fotografei Alionai už smagiai praleistą laiką, jaukumą ir geras emocijas. Mums jų tikrai netrūko! Nuotraukos nuostabios!

Viktė, Benas ir Mindaugas
Šeimos fotosesija fotografas šeima kudikis vaikas
Rugpjūčio 29, 2023

Tai paprastas, nuoširdus ir pozityvumu trykštantis žmogus. Ji tarsi nematoma fotosesijos metu, nes puikiai atsipalaiduoji, bet tuo pačiu- ji juk šalia, nes jauti nuo jos sklindančią gerą emociją! Mane labai sužavėjo jos bendravimas žinutėm. Komunikacija puiki! Aiškiai, paprastai, nuoširdžiai ir draugiškai! Sėkmės Jums!

Kristina, Elza ir Jonas
Close
vestuvių fotografavimas
byAliona.lt

Vestuvių, proginių renginių, šeimų bei porų fotografavimas. 

Instagram

@byAliona.lt

Sekite mane

info@byAliona.lt